İTHALAT-İHRACAT YAZIŞMALARI

İş anlaşmaları, Ticari alanlarda uzman tercümanlar tarafından yapılan sektörel tercüme hizmetidir.
Resmi belgelerin çevirisinde en önemli husus deneyimdir. Genelde resmi makamlar, ticari ve resmi şirket evraklarının tercümesinin yanında aynı zamanda noter tasdik ve apostil tasdik istemektedir. Birçok resmi belgenin binlerce defa tercümesini yaptık. Hem bu belgeleri yakından tanıyoruz, hem de noter prosedürlerini sürekli olarak takip ediyoruz. Tasdik işlemleri konusunda çalıştığımız şirketlere ücretsiz danışmanlık yapıyoruz. Bu hizmetlerin yanında, resmi belge çevirilerini ve gerekli tasdik işlemlerini hızlı bir şekilde sonuçlandırılarak müşterilerimize zaman kazandırıyoruz.

İngilizce, Rusça, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Arapça, Fransızca başta olmak üzere her dilde profesyonel yazılı çeviri hizmetleri sunuyoruz hatta çapraz dildede tercume hizmeti sunmaktayız.
Her türlü kullanım kılavuzu, teknik şartname, kitap, broşür, katalog ve makalenin tercümesini başarıyla yapılmaktadır.

İhale şartnameleri, uluslararası ticaretle ilgili bilgi, belge, kanun ve yönetmelikler, yazışmalar, ithalat – ihracat yazışmaları, İş mektupları, şirket sunumları, Muhasebe, Ticari yaptığı birçok tercüme arşivimizde bulunmaktadır.